Wczytuję dane...

Kolorowe skarpety nie do pary- wyróżnij się w tłumie.

Kolorowe skarpety nie do pary- wyróżnij się w tłumie.

 

Jedną z największych zmor prania są gubiące się skarpetki. Jeśli nie chcesz przez całe życie kupować skarpet o jednym wzorze, przeczytaj nasz artykuł o nowej skarpetkowej modzie.

 

Skarpetki nie do pary

Nowy trend #Oddsocks staje się coraz bardziej znany. To świetna wiadomość dla osób, które za sprawą śmiesznych i kolorowych skarpet chcą ożywić swoje codziennie stylizacje. W jaki sposób możemy dobierać fajne skarpetki?:

  • Zabawne skarpetki - jeśli odznaczamy się sporym poczuciem humoru, możemy wyrazić to za pomocą śmiesznych skarpetek. Oferujemy skarpetki, które przedstawiają zabawne sytuacje, postacie lub dowcipne teksty. Dwie różne skarpetki dają ogromne możliwości tworzenia śmiesznych kompozycji. Dzięki temu nasze skarpety mogą również stworzyć ciekawą historię.
  • Kolorowe skarpety - jedna czerwona, a druga zielona. Kiedyś za takie połączenie moglibyśmy zostać uznani za totalne fleje. Na szczęście dziś eksperymenty z kolorami świadczą o kreatywności osoby, a nawet o odwadze. Odpowiednie połączenie kolorystyczne nada naszemu wizerunkowi wyrazistości i wyróżni nas z tłumu. W tym przypadku najlepiej dobrać wysokie skarpetki, których ściągacze będą wystawać z butów. Skarpetki stopki damskie nie będą spełniać tej funkcji.
  • Hipsterskie skarpetki - asymetryczność skarpet to trend charakterystyczny dla hipsterów. Często wzory i kolory będą nawiązywać do skarpet, które nosili nasi rodzice czy nawet dziadkowie wiele lat temu. Najczęstszymi motywami hipsterskich skarpet są wąsy, pierogi, koty lub lamy. Powinny być wysokie, bez względu czy są to skarpety damskie czy męskie.
  • Tematyczne skarpetki - na pierwszy rzut oka zupełnie asymetryczne, ale kiedy przyjrzysz się lepiej, zobaczysz, że obie skarpetki łączy jakaś tematyka. Jedna z nich może przedstawiać Twojego ukochanego psiaka, a druga to miska pełna jego przysmaków. W doborze drugiej skarpety nie ogranicza Cię zupełnie nic. Jest to również świetny sposób na parowanie pojedynczych skarpet. Teraz nie będziesz musiał ich wyrzucać.

 

Na jakie okazje zakładać asymetryczne skarpetki?

Każda okazja jest dobra na wyrażenie swojej osobowości za pomocą śmiesznych skarpetek. Wydawać by się mogło, że oficjalne sytuacje wymagają od nas doboru stonowanego stroju. Jednak coraz częściej widzimy w Social Mediach modę na kolorowe skarpetki do garnituru. Panowie nie boją się eksperymentować z wystającymi spod nogawek kolorowymi skarpetkami. Na przykład podczas ślubu możemy nimi wyrazić naszą miłość do partnera lub podczas rozmowy o pracę zaprezentować tematyczne skarpety. Będzie to świetny sposób na rozładowanie stresu oraz nawiązanie ciekawej rozmowy. Jednocześnie nie musimy obawiać się o uznanie nas za niepoważne osoby, które nie szanują powagi sytuacji. Jednak wzory musimy dobierać rozważnie, aby z jednej strony rozbawić, a z drugiej nie urazić nikogo.

Na co dzień zabawne skarpetki świetnie dopełnią naszą stylizację. Wszystko zależy od naszych upodobań i w pewien sposób odwagi. Zakładając je, mamy pewność, że na ulicy będziemy na siebie zwracać uwagę.

Duża impreza lub domówka to doskonałe miejsca na zaprezentowanie naszych ciekawych skarpet. Są to miejsca, w których poznajemy najwięcej osób, a z czasem takie znajomości mogą przerodzić się w trwałe relacje. Twoje śmieszne skarpetki to świetny inicjator pierwszego kontaktu i początek pięknej historii.

 

Jeśli lubisz wyrażać siebie za pomocą stroju-ten trend jest dla Ciebie. Asymetryczne skarpetki dają dużo wolności oraz świetnej zabawy. Mogą stać się również niezapomnianym prezentem. Świąteczne skarpety od pewnego czasu są prawdziwym hitem, a producenci prześcigają się w różnorodnych wzorach, materiałach i krojach.

http://serwer1714955.home.pl/zdjecia/skarpety-zabawne-kolorowe-meskie-jesien-drzewo-lisc-wiewiorka.jpg