Wczytuję dane...

Kolorowe skarpetki – idealny pomysł na randkę

Kolorowe skarpetki – idealny pomysł na randkę

 

Jak świat stary, perspektywa pójścia na randkę wywoływała olbrzymie emocje u mężczyzn. Randkę można porównać do swoistego tańca godowego, w którym samiec chce wywrzeć jak największe wrażenie na swojej towarzyszce, wzbudzając w niej zainteresowanie, ciekawość i ekscytację swoją osobą. Jak to wygląda w XXI wieku? Jakie techniki może stosować mężczyzna, aby zdobyć cenną uwagę płci przeciwnej, zwiększając swoje szanse na kolejne spotkania?

 

Psychologia męskiego ubioru

To jak ubieramy się na randkę, może wiele powiedzieć na nasz temat. Umiejętnie dobrane elementy ubrania mogą zrobić dobre lub złe wrażenie na drugiej osobie. Co najważniejsze, nie ma jednego skutecznego przepisu na osiągnięcie zamierzonego celu. Trochę musimy grać w ciemno, zdać się na własny instynkt, ale również pozostać wiernymi swoim przekonaniom i stylowi, który sami wypracowaliśmy. Na części kobiet największe wrażenie zrobi skromny i schludny wygląd, taki jak ciemne spodnie jeansowe i wpuszczona w nie jasna koszula z długim rękawem. Z kolei innym paniom spodobają się luźne spodnie dresowe i kolorowy t-shirt. Jest jednak pewien element, który może połączyć oba stroje, stając się subtelnym dodatkiem odzieżowym, pozwalającym wyrazić swój własny styl.

 

Śmieszne kolorowe skarpetki męskie

Skarpetki są jednym z najbardziej niedocenianych elementów męskiego stroju. Najczęściej pozostają ukryte przed wzrokiem, zupełnie chowając się pod przydługimi nogawkami spodni lub w wysokim obuwiu. Kiedy już ktoś zdecyduje się je zaprezentować szerszej publiczności, można mieć pewność że będą to klasyczne skarpetki czarne lub białe. Tymczasem nie musi to być nudnym standardem. Na rynku jest wiele ciekawych modeli skarpetek, występujących w bardzo atrakcyjnych kolorach i wzorach nadruku.

 

Modne skarpetki we wzory dla zachowawczych mężczyzn

Doskonale rozumiemy, że nie każdego pana można zmusić do tego, aby z dnia na dzień zaczął ubierać niebanalne, zabawne skarpetki. Dla wielu z nich jest to wręcz niedopuszczalne i stoi w sprzeczności z latami wypracowanym wizerunkiem własnej osoby. Statecznego i godnego zaufania mężczyzny, któremu poważny wyraz twarzy towarzyszy w życiu zawodowym i prywatnym. Dla takich osób przygotowane zostały bawełniane skarpetki we wzory geometryczne i asymetryczne. Ozdobione kolorowymi rombami, kwadratami, ale również lamparcimi cętkami lub motywem zebry. Z daleka wyglądają jak klasyczne skarpety we wzorki, ale przy bliższym przyjrzeniu zdradzają dużą dawkę humoru, która została w nich ukryta. Wybranie takiej propozycji na pierwszą randkę jest doskonałą opcją, która pozwala przełamać lody i pokazuje, że jesteś naprawdę spoko gościem, który ma dystans do siebie i świata, potrafi się dobrze bawić i wie jak wybrać modne dodatki do swojego ubioru.

 

Hipsterskie skarpetki dla młodych ciałem i duchem

Pójdźmy o krok dalej. Jeśli nie masz żadnych obaw przed tym, aby ubierać się w sposób zwracający na siebie uwagę, cenisz indywidualizm i samodzielnie kreujesz swój wygląd, na pewno jesteś świadom tego, jak ważne są małe dodatki w twoim ubiorze. Jeśli do tej pory skarpetki męskie traktowałeś po macoszemu, najwyższa pora to zmienić. Specjalnie dla ciebie prezentujemy kilka ciekawych modeli, które mogą celnie wpisać się w twój wizerunek.

 

  • Asymetryczne skarpetki hipsterskie – jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli hipsterskich są charakterystyczne wąsy lorda. Można je spotkać na wielu gadżetach i ubraniach, na stałe wpisały się również w krajobraz współczesnego marketingu. Jeśli szukasz niebanalnych skarpetek, znajdziesz właśnie takie z nadrukiem owego wąsa. Jest on umieszczony po jednej stronie skarpety, z kolei po drugiej znajduje się inny, tematycznie powiązany nadruk. Całość robi bardzo dobre wrażenie, a uzupełniająca go wysoka jakość produktu, przekłada się na duży komfort użytkowania.

 

Kolorowe skarpety we wzory z jedzeniem

Jedzenie jest ważną częścią naszego życia. Chyba nikogo nie trzeba do tego przekonywać. Jeśli chcesz podkreślić swoje zamiłowanie do smacznych potraw lub pokazać, że samodzielne gotowanie nie jest ci obce, polecamy męskie skarpetki ze wzorem w jedzenie. We wciąż powiększającej się kolekcji skarpet, znajdziesz takie z różnorodnymi wzorami, np. arbuza. Soczysta czerwień wymieszana z żywą zielenią, nie tylko jest rzucającym się w oczy połączeniem, ale również dobrze komponuje się z ubraniami w kolorze brązowym, czarnym lub granatowym.

http://serwer1714955.home.pl/zdjecia/skarpety-wysokie-damskie-meskie-smieszne-kolorowe-prezent-wzory-do%20garnituru.jpg